На Львівщині викрили масштабну схему виробництва фальсифікованих продуктів. Під час обушків вилучили понад 10 тонн готових товарів

На Львівщині поліція викрила злочинну групу, що займалась виготовленням фальсифікованих продуктів відомих брендів та продавала товари через інтернет. Під час обшуків вилучили понад 10 тонн контрафакту.

Як повідомляє кіберполіція України, 34-річний мешканець Київщини із сімома спільниками займались виготовленням контрафакту. У гаражах та складських приміщеннях вони підробляли продукцію понад 10 українських брендів. Зокрема, каву, спеції, маринади, соуси, салатні заправки, солодощі. Правоохоронці не розголошують назви брендів, продукцію яких підробляли затримані, однак на фото з обшуків можна розгледіти принаймні одну торгову марку – «Каву зі Львова».

Готову продукцію продавали через інтернет, а також підприємцям, що займаються оптовою торгівлею. Загалом правоохоронці провели 27 обшуків у гаражах та складах, де виготовляли товар, та у квартирах членів угруповання. Під час обшуків вилучили понад 10 тонн готової контрафактної продукції, сировину, техніку, чорнові записи та ін.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) ККУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.