Польща повертає обов’язкове носіння масок у публічних місцях – новини Львова

Від суботи вся територія Польщі оголошена “жовтою зоною” захворюваності на коронавірус. Повертається обов’язок носіння захисних масок у публічних місцях. Про це інформує Depo.Львів з посиланням на inpoland.net.pl.

Уряд Польщі оголосив про посилення заходів пов’язаних з боротьбою з коронавірусом. Обмеження мають почати діяти з суботи 10 жовтня.

Влада країни має підготувати нове розпорядження, яке передбачає запровадження по всій території Польщі обмежень, які зараз діють у жовтих зонах. Окрім того, кожен четвер планується оголошення актуальної інформації про “червоні зони”, де діють більш суворіші обмеження.

Таким чином, від 10 жовтня повертається обов’язок закривання рота та носа не тільки у закритих приміщеннях, а і на свіжому повітрі.

Від суботи поліція буде мати можливість накладати суворі кари на порушників, які не носять маски. Поліція не зможе більше обмежуватися тільки усним попередженням. Також правоохоронці будуть перевіряти наявність медичної довідки у тих осіб, які не носять маски. І попереджують, про відповідальність за підробку документів.

Прем’єр-міністр Моравецький нагадав, що — крім обов’язкових масок — кількість людей, які відвідують збори, включаючи сімейні вечірки, буде обмежена до 75 осіб. У ресторані зможе зупинитися одна людина на 4 квадратних метри. А 25 відсотків зможуть взяти участь у культурних заходах. нормальна кількість учасників. 

Міністр Адам Недзельський повідомив, що міністерство використовуватиме систему оповіщення Урядового центру безпеки, щоб інформувати жителів про введення певної зони. У п’ятницю вдень МОЗ планує надіслати мешканцям смс-повідомлення з інформацією про введення жовтої чи червоної зони в даному повіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.