Львівський завод передав військовим сучасний винищувач МіГ-29. Фото

Винищувач передали напередодні Дня захисника України.

«Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передав військовим модернізований винищувач МіГ-29МУ1. Про це повідомив директор підприємства Дмитро Матрунчик.

Фахівці заводу виконали ремонтні роботи, встановили обладнання та системи українських виробників у рамках модернізації замість радянських.

«Напередодні Дня захисника України підприємство вийшло на етап випробувальних польотів ще одного модернізованого літака МиГ-29МУ1», – розповів директор підприємства.

Сьогодні триває подальша модернізація літаків цього типу силами українських підприємств. У програмі модернізації винищувача головним підприємством є «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» і ще низка виконавців державного і приватного секторів, серед яких в Львівське ОКБ «Текон-Електрон».

Нагадаємо, що у липні Львівський державний авіаційно-ремонтний завод також передав одній з авіаційних бригад відремонтований винищувач МіГ-29 з капітально відремонтованим двигуном та новою авіонікою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.