На Закарпатті затримали групу фіктивних «фірм» перевезення вантажів (відео)

Злочинна група на території Німеччини, Чехії, Польщі, Італії, Литви, Латвії, Словенії, Австрії, Франції, Північної Ірландії, Королівства Бельгії, Королівства Нідерландів.

“До організованої злочинної групи входило п’ять мешканців Закарпатської області: 43-річний організатор, ще один співорганізатор і три виконавці”, — розповіли у пресслужбі Національної поліції України.

Зловмисники створювали фіктивні компанії з перевезення вантажів та пропонували свої послуги закордонним і вітчизняним підприємствам. Працівники «фірми» також працювали за підробленими особистими документами.

Одні учасники групи підробляли і виготовляли фіктивні закордонні паспорти, посвідчення водіїв, страхові поліси, техпаспорти транспортних засобів, забезпечували дублікатами державних номерних знаків для автомобілів, а також виготовляли документи та печатки компаній різних форм власності.

Інші члени ОЗГ — водії, за підробленими закордонними паспортами, водійськими посвідченнями та документами іноземних компаній здійснювали перевезення.

Надалі, заволодівши вантажем, зловмисники контрабандою переправляли товар на територію України. І вже вдома збували викрадену продукцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.