Onur розпочинає ремонт дороги між Жовквою та Кам’янка-Бузькою за майже мільярд гривень

Ця дорога стане частиною великого транзитного кільця навколо Львова.

На Львівщині розпочинають реконструкцію ділянки дороги Т-14-25 між Жовквою та Кам’янкою-Бузькою. Йдеться про автомобільну дорогу Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці Жовква – Кам’янка-Бузька. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Львівщини.

Читайте також: На Львівщині розпочали ремонт дороги Боберка – Бориня до майбутнього пункту пропуску. Фото

«Автомобільна дорога Т-14-25 стане великим транзитним кільцем навколо Львова. Ділянка Жовква – Кам'янка-Бузька має важливе соціальне значення для Львівщини, адже вона поєднує між собою не лише два райони: Жовківський та Кам'янка-Бузький, а й дві траси – Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Львів – Радехів – Луцьк. Відремонтована ділянка стане економічно вигідною для багатьох водіїв та дозволить значно зменшити час перебування в дорозі», – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

На ділянці дороги, довжиною 25,5 км, яка зараз відповідає параметрам ІV категорії, розширять проїзну частину до 8 метрів, влаштують конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи, відремонтують штучні споруди, зокрема, мостовий перехід через річку Желдець, а у межах населених пунктів влаштують тротуари, зовнішнє освітлення та дощову каналізацію.

Підрядна організація Onur Group Ukraine розпочне ремонт вже цього місяця. Вартість робіт становить 975 млн. грн.

Нагадаємо, що після реконструкції ця дорога відповідатиме ІІІ категорії. Дорога Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка має стати частиною великого транзитного кільця навколо Львова для вантажівок. Частково цю трасу між Городком і Крижовою та між Бучалами та Комарно відремонтували торік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.