«Свобода» у Львівську міськраду веде нинішніх і колишніх депутатів – новини Львова

Кандидат у мери Львова від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Руслан Кошулинський очолив список партії на виборах до Львівської міської ради. Про це свідчить постанова Львівської міської територіальної виборчої комісії, пише Depo.Львів.

Всього в списку “Свободи” 64 кандидати, а очолює його Кошулинський – депутат Львівської обласної ради від однойменної фракції, голова секретаріату партії, колишній віцеспікер парламенту (2012-2014), який у 2015 році вийшов у другий тур виборів мера Львова з Андрієм Садовим.

У разі, якщо Кошулинський не переможе на виборах мера, але “Свобода” подолає виборчий бар’єр до міськради, він гарантовано стане депутатом.

Решта кандидатів розподілені в кількості від 6 до 12 між шістьма округами Львова.

Три кандидати, які очолюють списки партії в своїх округах, включені до першої п’ятірки єдиного списку партії: Маркіян Лопачак (нинішній голова фракції “Свобода” у Львівській міськраді, колишній депутат Верховної Ради і експомічник партійного лідера Олега Тягнибока), Любомир Мельничук (голова Львівської міської організації “Свободи”, голова її фракції в міськраді попереднього скликання) і Любомира Вовчок (ексдепутат від “Свободи” у Львівській облраді).

Решту округів очолюють Андріан Гутник (нинішній депутат міськради від “Свободи”, ексголова наглядової ради львівського аквапарку “Пляж”), Володимир Гринишин (депутат міськради від “Свободи”) і Яромир Самагальський (ексдепутат міськради від “Свободи”), включені до єдиного списку під №6, 13 і 18 відповідно.

До першої десятки загального списку і трійки в окрузі увійшли Ірина Шалаковська ексдепутат міськради від “Свободи”, директор українсько-польського підприємства з техобслуговування двигунів “Бонкорса”), Андрій Тягнибок (брат лідера партії, ексдепутат Ради, директор компанії “Лада-органіка” з виробництва квасолі) та Мар’яна Батюк (депутатка міськради від “Свободи”, колишня вчителька історії та заступниця директора з виховної роботи однієї зі шкіл Львова, звільнена за комплементарний пост у соцмережах про Адольфа Гітлера в день його народження).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.