В лікарні швидкої допомоги Львова відкрили нове відділення (фото)

З 9 жовтня запрацювало нове відділення в лікарні швидкої медичної допомоги Львова. Це відділення нефрології та діалізу. Про це повідомили у пресслужбі львівської міської ради.

Відділення нефрології та діалізу відкрили декілька днів тому. Зі слів керівника лікарні швидкої допомоги Олега Самчука, 14 нових діалізних апаратів зможуть обслуговувати близько сотні пацієнтів. Також у відділенні нефрології та діалізу є 12 стаціонарних ліжок для лікування пацієнтів із хворобами нирок.

«Процедури — декілька разів в тиждень, є якісна апаратура, нова система водоочистки. Декілька місяців тому ми запустили гострий діаліз, тому для пацієнтів з нирковою недостатністю — гострою чи хронічною, є повністю весь спектр допомоги», — зазначив Олег Самчук.

фото: Роман Балук

На ремонти і заміну інженерних мереж у відділенні з міського бюджету скерували близько 3 млн грн, а за кошти інвестора — а це близько 1 млн дол, закупили обладнання, меблі та ліжка для пацієнтів.

До слова, в лікарні швидкої допомоги зараз є близько тисячі стаціонарних ліжок, проте тут планують збільшувати їхню кількість по відділеннях. Також планують збільшити й реанімацію.

«На сьогодні в лікарні відкриті всі відділення, є нові відділення — судинна хірургія, інтервенційна радіологія, лор-відділення, тривають проекти для постановки нових КТ і МРТ, відкрите відділення гемодіалізу, навіть є дитяча кардіохірургія. За останні 7 місяців нашої роботи прийшло 400 нових фахівців — ми запросили найкращих спеціалістів з різних областей і різних лікарень. Лікарня швидкої може навчати студентів, лікарів, може бути передовою. За останні 5 місяців сюди прийшло 120 інтернів — це найбільша кількість інтернів в Україні», — розповів Олег Самчук, керівник лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Фото : Роман Балук

Додамо, що діалізна терапія — це нирково-замісна терапія для очищення крові від токсичних речових та продуктів метаболізму. Її призначають пацієнтам із хронічною хворобою нирок, при якій втрачається здатність очищати кров. Необхідна частота проходження процедури — 3 рази на тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.