В Сокальському районі вилучили артснаряди – новини Львова

9 жовтня піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, який було виявлено в с. Перетоки Сокальського району на присадибній ділянці, під час проведення земляних робіт. Про це Dep.Львів повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

Цього ж дня в сел. Брюховичі Львівської МР під час планового обстеження території було виявлено 2 одиниці 122 мм артилерійських снарядів часів ІІ Світової війни. Піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпаси вилучено та знищено встановленим порядком.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається з проханням дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечної знахідки.

Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не торкайтесь небезпечного предмету, не переносьте та не розбирайте його, не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку за номером “101” або “102”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.