12-13 жовтня на площі Кропивницького буде замінено 37 метрів колії

З 12 до 13 жовтня у Львові на площі Кропивницького, 11, неподалік церкви св. Ольги та Єлизавети, будуть ремонтні роботи зі заміни аварійної ділянки трамвайної колії. Буде замінено 37 метрів колії.

Про це інформує ЛКП «Львівелектротранс».

Підготовчі роботи стартували сьогодні, а основні виконуватимуться працівниками служби колії ЛКП «Львівелектротранс» в ніч з 12 на 13 жовтня. Опісля буде відновлено дорожнє покриття.

Як розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо, проведення заміни колії вночі вже стало звичним для підприємства.

«Намагаємося більшість робіт виконувати вночі задля комфорту мешканців та гостей міста Львова. Ділянка трамвайної колії на пл Кропивницького перебуває у вкрай незадовільному стані, відтак прийнято рішення її замінити ще до початку зимової пори», — додав Андрій Свищо.

Також він зауважив, що змін чи затримок у русі трамвайних маршрутів, які курсують до пл Кропивницького, не передбачається.

Нагадаємо, нещодавно ЛКП «Львівелектротранс» замінило декілька аварійних ділянок колії на вулиці Вітовського, а на вул. Промисловій триває реконструкція трамвайного депо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.