Рівненський депутат Верховної Ради захворів на коронавірус – новини Рівного

Депутат Верховної Ради Сергій Євтушок (“Всеукраїнське об’єднання” Батьківщина”) повідомив, що захворів на коронавірус. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає Depo.Львів.

“Уже цілий тиждень ніяких симптомів: ні кашлю, ні температури, ні втрати смаку або нюху. А контрольний тест на коронавірус через 2 тижні знову позитивний”, – написав Євтушок.

Він зазначив, що буде продовжувати лікування на самоізоляції.

У 2020 році Євтушок зареєстрований депутатом Верховної Ради. Політик увійшов до парламенту після складання депутатського мандату його однопартійницею Ольгою Бєльковою.

У 2019 році балотувався у народні депутати України 9 скликання від партії ВО “Батьківщина” на позачергових парламентських виборах 2019 року, номер 25 у списку як член партії. Член Політичної Ради ВО “Батьківщина”.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від ВО “Батьківщина” за округом №156 (Рівненська область). Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

У квітні 2014 року призначений головою Сарненської районної державної адміністрації, звільнений 20 вересня того ж року.

У 2010 році обраний Сарненським міським головою від ВО “Батьківщина”. З 2008 до 2010 року працював в Апараті ВРУ помічником-консультантом народного депутата від БЮТ Сергія Кошина. З 2006 до 2010 року був депутатом Сарненської міської ради 5 скликання. Член ВО “Батьківщина” з 2005 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.