Як заповнити бюлетень. ЦВК оприлюднила детальну інструкцію

Якщо помилились, можна написати заяву до дільничної виборчої комісії з проханням видати ще один бюлетень.

Центральна виборча комісія оприлюднила пояснення про те, як заповнювати бюлетень на місцевих виборах, 25 жовтня.

У документі прописали послідовність заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше.

«Комісія розʼяснила порядок проставлення у такому бюлетені позначки «плюс» (+) або «галочки» (✓), або іншої, що засвідчує волевиявлення виборця. А також – правильність написання порядкового номера кандидата в депутати від місцевої організації політичної партії, яку виборець підтримав. Окрім того, у документі наведено приклади правильного та неправильного заповнення виборчого бюлетеня», – йдеться у повідомленні.

Окремо ЦВК наголосила на номерах кандидатів з номерами від 1 до 9. Якщо ви, наприклад, обираєте кандидата під номером 6, то і 06, і 6 – буде зараховано.

У разі помилки при заповненні бюлетеня виборець може написати заяву до дільничної виборчої комісії з проханням видати йому ще один бюлетень. Однак якщо і за другим разом виборець допустить помилку, то третьої спроби для нього не передбачено.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.