Карантин в Україні хочуть продовжити до кінця року

Через неспокійну епідситуацію в країні, зростання кількості випадків захворювання на коронавірус та госпіталізації до лікарень, в Україні планують переглянути карантинні заходи.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Громадського радіо.

«Це спонукає переглядати протиепідемічні обмеження, які діють на території нашої країни. Що ми можемо вважати вже майже рішенням: щойно була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти Сергієм Шкарлетом і 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будемо далі дивитись, що робити з шкільною освітою», – пояснив Віктор Ляшко.

Також хочуть запропонувати вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків, окрім сиріт, а також позбавлених батьківської опіки людям, дітям, які приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму.

Крім того, вже сьогодні ініціюватимуть заслухати на засіданні уряду продовження карантину до 31 грудня 2020 року. Також хочуть обмежити діяльність закладів громадського харчування до 22:00.

Нагадаємо, під час чергового засідання Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянула рівні епідемічної небезпеки в Україні. Львів залишився у помаранчевій зоні карантину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.