У Раді пропонують скасувати перехід на зимовий і літній час

Кажуть, щорічний перехід на літній час і повернення на поясний негативно впливає на здоров’я людей.

У парламенті зареєстрували законопроєкт про скасування переходу на літній час і зимовий час. Про це повідомив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук у себе на Фейсбуку і опублікував текст законопроєкту № 4201 «Про обчислення часу в Україні».

Так, законопроєкт передбачає закріплення в Україні єдиного київського часу і відмову від сезонного переведення годинників.

«Доведено: щорічний перехід на літній час і повернення на поясний негативно впливає на здоров’я людей: погіршується самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб», – йдеться в повідомленні.

Окрім цього, на думку Стефанчука, законопроєкт сприятиме євроінтеграційним прагненням України: 84% жителів країн ЄС проголосували за скасування переходу на літній і зимовий час, і Європарламент підтримав таке рішення.

Нагадаємо, що Україна перейде на зимовий час з 24 на 25 жовтня о 4 ранку. Стрілки годинника переведуть на годину назад. Водночас у ніч з 28 на 29 березня стрілки переводять на годину вперед о 3:00 ранку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.