За втручання прокуратури Львівській ОДА повернуто земельну ділянку вартістю майже 17 млн грн – новини Львова

Господарський суд Львівської області задоволив позовну заяву  органів прокуратури Львівщини в інтересах Львівської ОДА до одного з ТзОВ м.Яворів Львівської області. Про це Depo.Львів повідомили в прокуратурі Львівської області.

Так, прокуратурою встановлено, що земельна ділянки площею близько 7 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Старичівської сільської ради Яворівського району і надана товариству під розробку Ліс-Окілківського родовища керамзитової глини, тривалий час використовувалась відповідачем без належних на те правових підстав.

Зокрема, строк дії договору оренди землі, укладеного відповідачем з Львівською ОДА, закінчився ще в середині жовтня 2019 року і у встановленому законодавством порядку не продовжувався та не поновлювався. Однак землі законному власнику повернуто не було, що і стало підставою для вжиття заходів представницького характеру щодо захисту інтересів держави в суді.

Як наслідок, суд погодився з доводами органів прокуратури та зобов’язав товариство повернути у власність ЛОДА земельну ділянку вартістю майже 17 млн грн.

Після набрання судовим рішенням законної сили органи прокуратури забезпечуватимуть його реальне виконання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.