Львівщина вшанувала Героїв-захисників Української держави (фото)

З нагоди Дня захисника України та 78-ої річниці створення Української повстанської армії сьогодні, 14 жовтня, керівництво області разом із громадськістю, військовими, близькими й рідними захисників Української держави вшанували Героїв, похованих на полях почесних поховань Личаківського цвинтаря. Участь  у заході взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Віддаємо шану всім, хто в різні часи жертовно стояв на захисті нашої державності, нашої історії, культури та самобутності. І дякуємо кожному, хто нині відважно боронить рідну землю від ворогів. Ви найміцніша опора для своїх рідних, товаришів та для цілої України. В часи війни з російським агресором Львівщина втратила 326 своїх найкращих синів. Заради їх світлої пам’яті маємо не втрачати віру у перемогу над ворогом і боротися до кінця», – зазначив очільник області.

Спершу квіти поклали до Меморіалу невідомому вояку Української повстанської армії.

Опісля – вшанували борців за незалежність України, котрі спочивають на полі почесних поховань №67 та загиблих під час проведення ООС на сході України на полі почесних поховань №76. Присутні поклали квіти та запалили лампадки на могилах Героїв, виконали  Державний Гімн України.

Священники відслужили чин панахиди за Героями, які віддали своє життя за нашу державу.

1 з 13

Заходи відбулись за участі військовослужбовців роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та у супроводі військового оркестру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.