Нова культурна локація: львів’ян кличуть на екскурсію в муніципальний мистецький центр

У понеділок, 19 жовтня, на вулиці Стефаника, 11 відкриють Львівський муніципальний мистецький центр. У сучасному культурному просторі буде галерея із виставковою площею 100 квадратних метрів, лекторій, медіатека та кав’ярня. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

«Львів розвиває міський комплекс мистецьких інституцій. Відкриття Центру на Стефаника — нова сторінка в історії культурного життя міста. Це більше, ніж галерея. Центр є багатофункціональним простором. Ми раді нарешті запросити львів’ян і гостей міста на відкриття», — розповіла керівниця департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда.

Через карантин відкриття відбудеться в онлайн-форматі. Для містян готують віртуальну екскурсію від куратора Львівського муніципального мистецького центру Олега Сусленка. Онлайн-трансляція відбуватиметься на ютуб-каналі і фейсбук-сторінці Центру 19 жовтня, початок о 19:00.

Роботи над створенням Центру тривали від листопада 2019 року. Команда проєкту об’єднала ініціаторів, експертну групу, департамент розвитку Львівської міськради, архітекторів і підрядників.

Нагадаємо, львів’янам покажуть підземелля Ратуші після ремонту. Минулого тижня у підземеллі львівської Ратуші, де працюватиме Музей Міста, закінчили ремонтні роботи. Лише 13 вересня о 18:00 мешканці та гості міста Лева матимуть нагоду побачити відремонтоване підземелля Ратуші ще до відкриття там першої виставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.