Із Сихова до центру Львова з’явиться 7-кілометрова “зелена лінія”

Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

Львів став першим в Україні містом, де розробили Green Action Plan. А ще місто береться за створення першого “зеленого коридору” — Зелена лінія (неперервний пішохідно-велосипедний маршрут) від Сихова до центру міста простягнеться на понад 7 кілометрів.

Green City Action Plan — це програма ЄБРР, яка передбачає стратегію “зеленого розвитку міста” за всіма напрямками: вода і водовідведення; транспорт; поводження з ТПВ та інші екологічні питання, необхідні для сталого розвитку міст.

Загалом на території Львова є 33 парки та 108 скверів. Загалом їхня площа становить більш ніж 800 га.

“Тенденція озеленення — справжній тренд у світі. Львів просто не має права опинитися поза ним. Тим паче, маємо у нашому місті потужний потенціал — 800 гектарів парків! У Рівному, до прикладу, лише 350 гектарів таких зелених зон. Львів став першим в Україні містом, де розробили План заходів „Зелене місто”. Така собі візія на 10−15 років як послідовно, не хаотично, а крок за кроком робити наше місто зеленішим, екологічним, більш комфортним для львів’ян. І реконструкція парків, аби вони виглядали сучасніше й ставали комфортнішими для мешканців, — в тому питанні на одному з чільних місць”, — зазначив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

За словами директора ЛКП “Зелений Львів” Володимира Данилюка, роботи цього року найактивніше тривали у восьми парках. А загалом підприємство обслуговує більшість парків Львова — 25.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.