Львів інвестував 8,6 млн гривень у ЦНАП для Рудно – новини Львова

Львів інвестував 8,6 млн грн у ЦНАП для Рудно. Про це пише Depo.Львів.

Торік мерія Львова капітально відремонтувала приміщення під амбулаторію сімейної медицини для мешканців Рудно, а також створила Центр надання адміністративних послуг.

Так, торік для мешканців Рудно відкрили надання адміністративних послуг — на вул. Грушевського, 55. Він є інклюзивним — тобто доступним для усіх категорій населення. Усі роботи виконали за кошти міського бюджету Львова. Загальна вартість облаштування — 8,6 млн. грн.

Раніше там була дуже закинута будівля, тож розчистили територію й повністю змінили простір: тепер тут є дитячий майданчик, лавочки, нічне освітлення, камери відеоспостереження. Важливо й те, що будівлю обладнали за всіма стандартами доступності для незрячих, нечуючих людей, людей на візках, а також є комфортним для мам з маленькими дітьми. Будівля — двоповерхова: на 1 поверсі – ЦНАП, на 2 поверсі – публічний простір, де можна проводити різноманітні зустрічі з мешканцями, проводити навчання для адміністраторів.

Як повідомили в департаменті адміністративних послуг ЛМР, за цей час ЦНАП прийняв 8225 відвідувачів, зареєстрували 3412 адміністративних послуг та звернень, зареєстрували 441 звернення щодо нерухомості та 309 — щодо бізнесу. Видано 3004 результати послуг та оформлено 1409 паспортів.

Центр обладнаний електронною системою керування чергою, доступом до інтернету, wi-fi, є можливість оплати послуг “на місці”.

Офіс поділений на функціональні зали:

    рецепція (“Інформаційна довідка”), де можна отримати бланк заяви, інформаційну картку адміністративної послуги з переліком документів, зареєструватись в електронній системі керування чергою;

    зала очікування та написання заяв;

    дитячий куточок;

    операційна зала,

    зона вільного доступу до інтернету.

У ЦНАП передбачено повний спектр надання адміністративних послуг: подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги та отримати її результат, оформити паспорт, здійснити обмін водійських прав. Також тут можна отримати консультацію працівника соціального захисту та пенсійного фонду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.