На Жовківщині презентували унікальну книгу про сучасних Героїв

У День захисника України, 14 жовтня, на Львівщині презентували унікальну книгу «Навіки в пам’яті жовківчан». Унікальна вона тим, що писали розділи всім райономкожне село додало в своєрідний альманах історію про свого героя. 

«Навіки в пам’яті жовківчан»це книга про вихідців з Жовківщини, які пожертвували свої життя як Герої Небесної Сотні, російсько-української війни, а також про двох рятувальниківАндрія Вненкевича і Богдана Юнка, які загинули при ліквідації пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Участь у презентації видання взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод. 

Про рідних і близьких згадували матері і дружини. 

«Кожен із нас має когось, хто не повернувся з Майдану або війни. Кожному з нас важко було говорити, дивлячись ці фотографії, гортаючи цю книгу. Вдячний Жовківщині, яка пожертвувала своїми синами і дала нам Героїв. Пам‘ятаймо, що маємо бути поруч з тими, хто повертається з війни. Сьогодні звучить багато слів, але не замінять нікого просто слова. Ми маємо бути поруч з рідними, поруч з тими, хто повертається, щодня. Маємо зробити все, щоб про наших героїв знали, пам’ятали і такі книги, яку ми сьогодні презентуємо, щоб читалися»,зазначив Юрій Холод.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.