У Львові урочисто підняли прапор вояки братства ветеранів УПА

Сьогодні, 14 жовтня, у День створення Української повстанської армії та День захисника України, 14 жовтня, національний стяг на Меморіалі Героїв Небесної Сотні підняли вояки братства ветеранів УПА спільно з почесною вартою Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Про ец інформує пресслужба ЛМР.

Музичний супровід церемоніалу забезпечував оркестр академії.

Опісля урочистого підняття прапора відбулася спільна молитва.

«Сьогодні ми все, що могли зробити, — це огорнути своєю молитвою тих, хто віддав своє життя за нас, за нашу незалежність. Нехай Господь прийме цю молитву як пам’ять про них, що ми ніколи їх не забудемо.

Є таке цікаве запитання: «Як би ми прожили свій день, якби знали, що він є останній день у нашому житті?». Я чув різні відповіді від різних людей. Але правильним би було відповісти: «Я би його прожив так само, як живу кожен день свого життя». Хочу всім побажати і собі у пам’ять про наших Захисників, Велетнів Духа, справжніх українців, щоб ми ні миті не шкодували про те, що ми робимо на цій нашій Богом даній благословенній землі, щоб ми цінували все те, що Господь нам послав. Щоб ми справді могли відповісти: «Я ні за що не шкодую, тому що живу згідно зі своїм сумлінням, з любов’ю до власної країни», — промовив отець Тарас Михальчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.