У Львові відбудеться День яблук – новини Львова

17 жовтня мешканців Львівщини запрошують у Палац мистецтв на відзначення Дня яблук. Про це Depo.Львів повідомили в Львівській обладміністрації.

“Таке свято проводиться в області вперше, його метою є популяризація місцевих виробників. За останні декілька років область збільшила обсяги виробництва плодів та ягід. В сільськогосподарських підприємствах площа яблуневих садів складає майже половину насаджень ( загалом 2,5 тис.га). Ліберальна податкова політика для сільськогосподарських виробників, наявність державної програми підтримки та зростання попиту на яблуко через підвищення культури споживання, створюють сприятливі умови розвитку галузі”, – зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

 Під час заходу кожен матиме змогу продегустувати різні сорти яблук, відвідати виставку саджанців, посмакувати страви з яблук, гарно провести час під гарну музику. Для найменших учасників працюватиме локація розваг.

Окрім того, відбудеться круглий стіл на тему: “Актуальні питання галузі плодівництва”. Початок заходу о 10 годині. Вхід безкоштовний, але організатори закликають приходити у засобах індивідуального захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.