На Перемишлянщині газифікували відразу три села

Сьогодні у селі Брюховичі зібралися мешканці села, духовенство, місцева, районна та обласна влада, щоб відзначити дату завершення робіт на підвідному газопроводі до сіл Костенів, Білка, Брюховичі. Участь у сільських сходинах взяв також заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

«Коли ми відкривали тут першу медамбулаторію в області, голова обласної адміністрації тоді сказав, що до опалювального сезону ми проведемо газ. І ми сьогодні тут зібралися, щоб відзначити цю подію — відразу в трьох селах маємо газ. Це важливо для громади, бо газифікація — це частина інфраструктури, яка притягує до нас інвесторів. А це — нові робочі місця з високими зарплатами, це податки, а відтак — сильні громади і добробут людей. Нам найголовніше зараз дати людям реальні ресурси», — наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Кошти для газифікації надійшли з обласного і місцевого бюджетів у межах Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2019–2020 роки. Загальна кошторисна вартість проєкту 5 млн 102 тисячі гривень. Проте проклали поліетиленовий газопровід, довжиною понад 7,4 км з сусіднього села Іванівки за 5 млн 5 тис гривень. Відтак, майже 100 тисяч вдалося зекономити. 

Загалом, цьогоріч з обласного бюджету на фінансування Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2019–2020  виділено 12 мільйонів гривень.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.