Нове карантинне зонування: де опинилися Львів і область

Уряд залишив Львів у «помаранчевій» зоні ще на тиждень. Також помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки встановили у місті Дрогобичі й ще трьох районах Львівської області. Читайте всі новини Львівської області.

Державна комісія ТЕБ і НС 15 жовтня переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України. Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 19 жовтня, їх переглянуть через тиждень.

Помаранчевий рівень

Помаранчевий рівень епідемічної небезпеки у:

Львові
Дрогобичі
Пустомитівському районі
Сокальському районі
Яворівському районі

У цих регіонах, зокрема, заборонена робота хостелів, баз відпочинку та інших закладів з розміщення людей, крім готелів, проведення масових заходів за участі більше 20 людей. Не більше 1 людини на 10 м2 може бути в бібліотеках, музеях, фітнес-центрах, ТРЦ, магазинах. Максимальна заповненість ресторанів та громадського транспорту – 50%.

Жовтий рівень

Жовтий рівень епіднебезпеки встановили у:

Бориславі
Моршині
Самборі
Стрию
Трускавці
Червонограді
Бродівському районі
Буському районі
Городоцькому районі
Дрогобицькому районі
Жовківському районі
Золочівсьому районі
Кам’янка-Бузькому районі
Миколаївському районі
Мостиському районі
Перемишлянському районі
Радехівському районі
Самбірському районі
Стрийському районі

Зелений рівень

Решта районів Львівської області, які не згадані вище, перебувають у «зеленій» зоні. У «зелених» зонах можна перевозити лише сидячих пасажирів громадським транспортом, у кінотеатрах заповненість має бути максимум 50%, а під час масових заходів може бути максимально 50 людей. Спортивні заходи проводяться без глядачів, виключення можуть зробити лише для міжнародних змагань.

У регіонах із жовтим рівнем епідемічної небезпеки додатково заборонена діяльність хостелів, проведення масових заходів для понад 30 людей, відвідування установ соцзахисту.

Як раніше писав VG Львів, львівських школярів відправляють на двотижневі канікули з 19 жовтня. Осінні канікули в школярів цього року триватимуть на тиждень довше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.