У Львові запрацювало перше виробництво медичних масок

У Львові запрацювало перше підприємство, що спеціалізується на виготовлені медичних масок — «Полімед». Так, потужності виробництва наразі сягають 30 тисяч масок за зміну, які будуть реалізовуватись для потреб міста.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Ми ще із самого початку пандемії звернулись до всіх підприємців, аби розмістити виробництво масок у Львові, щоб ми не були залежні від китайських масок. Нас почули. На сьогодні ми маємо виробництво 30 тисяч медичних масок за зміну. Ціна дуже хороша — орієнтовно 3,3 грн. Я думаю, що тепер вже можна буде закуповувати маски львівського виробництва. Податки йдуть у місцевий бюджет.

Ці маски дуже хорошої якості, мають дуже високу щільність. Вони кращі ніж ті, які дуже часто продаються в аптеках, привезені з Китаю. Найголовніше те, що це наше львівське підприємство. Воно розташоване, фактично, за кілометр від лікарні швидкої допомоги”,- каже мер.

За словами директора підприємства, надалі виробництво планують розширювати. Крім того, компанія зараз встановлює обладнання для виробництва фільтрувального матеріалу для медичних масок, щоб мати повний цикл виробництва та не залежати від закордонних виробників. Тобто всі компоненти у виробництві будуть з вітчизняних матеріалів.

«У нас є виробнича база у Херсоні. На запрошення міського голови Львова ми вирішили відкрити ще один відокремлений підрозділ у Львові, аби забезпечити масками і львів’ян. Особливість цієї маски у тому, що, на відміну від китайських, вони мають сертифікований матеріал, який забезпечує 95% ступінь бактеріальної фільтрації.

Ми будемо розширювати це виробництво. Зараз їде обладнання, яке буде виробляти сам фільтрувальний матеріал. Це буде перше таке виробництво, засноване в Україні. Як результат, ми матимемо повний цикл виробництва масок”, — розповів Дмітрієв Андрій, засновник підприємства «Полімед».

У 331 мешканця Львівщини за добу підтвердили COVID-19.

1 Відповідь

  1. Алла Опаца Алла Опаца сказав:

    Дожилися. І цьому вже слід радіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.