У Львові почнуть ремонтувати внутрішній дворик театру Лесі Українки. Візуалізація

Дворик театру за 2,5 млн грн планують завершити до літа наступного року.

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки, що на вул. Городоцькій 9 жовтня підписав договір на ремонт внутрішнього дворика. Почати роботи за сприятливих погодних умов планують вже у жовтні-листопаді цього року, а завершити – у березні-серпні наступного року. Про це Тvoemisto.tv розповіла заступниця директорки-художньої керівниці театру Юлія Калиш.

За її словами, тут відремонтують дощову каналізацію, встановлять сходи, огорожі, змонтують браму та освітлення, а також облаштують вуличні меблі і озеленять територію.

«Ми дуже сподіваємось, що погодні умови нам таки сприятимуть, і вже влітку 2021 року зможемо запросити містян та гостей міста на вистави в театральний дворик. Вже навіть вистава нова створена в просторі дворика – «Сни літньої ночі» в режисурі головного режисера театру Дмитра Захоженко», – каже Юлія Калиш.

Читайте також: У закинутому костелі у Демні пройшла вистава Першого театру «Pentecost». Відео

Минулого року, за її словами, ремонти виконали лише в частині водовідведення.

Загальна вартість проєкту капітального ремонту внутрішнього дворика театру ім. Лесі Українки становить трохи більше 2,5 млн грн. 

У театрі розповіли, що у 2017 та навесні 2018 років «Інститут просторового розвитку» розробив проєкт «Капітальний ремонт внутрішнього дворика Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки на вул. Городоцькій, 36,38». Проведення тендерної процедури з визначенням переможця тривало до липня 2019 року. Відтоді у дворику театру почали ремонтні роботи у частині водовідведення. У проєкт включили додаткові роботи, як-от облаштування гідроізоляції між конструкціями покриття та примикання до стін будівлі театру, капітальний ремонт сходів, які ведуть в підвальні приміщення театру, облаштування огорожі та в’їзної брами.

З ініціативи підрядників договір розірвали і розпочали коригування проєкту. Після коригування проєкту знову оголосили тендер.

Ольга Шведа

Візуалізація театру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.