У притулок «Домажир» переведуть ведмедя із відпочинкового комплексу «Шепільська»

Наразі у притулку не має вільного вольєру, щоб прийняти ведмедя.

У ведмежий притулок «Домажир», що неподалік села Жорниська Яворівського району Львівської області з наступного року переведуть ведмедя із відпочинкового комплексу «Шепільська». Про це притулок повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Власники відпочинкового комплексу прийняли рішення передати ведмедя на утримання до притулку під тиском громадськості, але наразі у притулку «Домажир» немає вільного вольєру для того, щоб прийняти нового мешканця.

Читайте також: Із Домівки врятованих тварин випустили у природу їжачків. Фото. Відео

«Можливість переїзду ведмедя до притулку можемо розглянути з наступного року після завершення будівництва нових вольєрів», – йдеться у повідомленні.

Працівники притулку, ЛКП «Лев» та адміністрація відпочинкового комплексу «Шепільська» вже оглянули ведмедя, обробили рани та зробили рентгенологічне дослідження, а результати відправили спеціалісту ортопеду доктору Сергію Ткаченко. Як йдеться у повідомленні, рани – це наслідки падіння ведмедя з дерева. Працівники вже надали консультацію та рекомендації щодо подальшого лікування та утримання ведмедя. Щоб уникнути стресу для ведмедя, йому потрібно обмежити рух та пересування у своїй клітці.

Нагадаємо, у ведмежому притулку «Домажир» біля Львова буде двоє нових ведемедів. Кожен може підтримати ведмежий притулок «Домажир» пожертвою на утримання та ветеринарний огляд ведмедів. Зробити це можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.