Дорога за мільярд. Що відомо про автошлях між Жовквою та Кам’янка-Бузькою, який починають будувати

Ця дорога стане частиною великого транзитного кільця навколо Львова.

На Львівщині завтра, 21 жовтня, розпочнуть будівельні роботи із реконструкції на автомобільній дорозі Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам'янка-Бузька – Бібрка на ділянці Жовква – Кам'янка-Бузька. На початку жовтня тут почали підготовчі роботи, а тепер безпосередньо будівельні. Ремонтує дорогу Onur Group Ukraine за 975 млн. грн.

Читайте також: У Львові планують побудувати середнє транспортне кільце. Для цього продовжать дві вулиці

«Автомобільна дорога Т-14-25 стане великим транзитним кільцем навколо Львова. Ділянка Жовква – Кам'янка-Бузька має важливе соціальне значення для Львівщини, адже вона поєднує між собою не лише два райони: Жовківський та Кам'янка-Бузький, а й дві траси – Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Львів – Радехів – Луцьк. Відремонтована ділянка стане економічно вигідною для багатьох водіїв та дозволить значно зменшити час перебування в дорозі», – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

На ділянці дороги, довжиною 25,5 км, яка зараз відповідає параметрам ІV категорії, розширять проїзну частину до 8 метрів, влаштують конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи, відремонтують штучні споруди, зокрема, мостовий перехід через річку Желдець, а у межах населених пунктів влаштують тротуари, зовнішнє освітлення та дощову каналізацію.

Як уточнили Тvoemisto.tv у Службі автомобільних доріг, якщо кошти на це будівництво виділятимуть в повному обсязі, то роботи, відповідно до проєкту, мають завершити до кінця 2021 року.

Читайте також: На Львівщині побудують 24-метровий міст, який покращить сполучення чотирьох районів

Нагадаємо, що після реконструкції ця дорога відповідатиме ІІІ категорії. Дорога Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка має стати частиною великого транзитного кільця навколо Львова для вантажівок. Частково цю трасу між Городком і Крижовою та між Бучалами та Комарно відремонтували торік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.