Президент закликає перевести богослужіння в онлайн-режим

На його думку, це допоможе у боротьбі із поширенням Covid-19.

Президент України Володимир Зеленський закликав представників церков і релігійних організацій перевести богослужіння в онлайн-режим». Про це інформує Офіс президента.

«Президент закликав влаштовувати релігійні заходи таким чином, щоб максимально зменшити скупчення людей і збільшити соціальну дистанцію, зокрема перевести богослужіння в онлайн-режим», – йдеться у повідомленні.

Про це Володимир Зеленський говорив 19 жовтня під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

Читайте також: Зеленський заявив про жорсткий карантин. За якої умови його введуть в Україні

«Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення. Ідеться не лише про церкву, а й про будь-які приміщення та заходи», – зазначив він.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 19 жовтня, коронавірус лабораторно підтвердили у 5 469 людей. Загалом в Україні Covid-19 діагностували у 309 107 осіб, з них 5 786 померли, а 129 533 одужали.

Президент заявив, що жорсткий карантин запровадять, якщо за добу в Україні виявлятимуть понад 9,5 тисяч нових хворих на коронавірусну хворобу.

 

1 Відповідь

  1. Як і очікувалося, почали з тиску на найменш захищених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.