На території Сигнівки планують розмістити завод електромобілів

Львівська міськрада виділить ділянки у промзоні “Сигнівка” для заводу з виробництва електромобілів.

Про це сьогодні, 22 жовтня, під час виконавчого комітету повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Андрій Садовий дав доручення напрацювати рішення виконкому щодо виділення земельної ділянки у промисловій зоні “Сигнівка” для виробництва електромобілів.

“Я вважаю, що нам і далі потрібно тримати лідерство, зокрема у виробництві електромобілів. Я пропоную на одне з наступних засідань виконавчого комітету винести рішення щодо сприяння міста по виділенню ділянок у промзоні “Сигнівка” для виробництва електромобілів. Ми маємо напрацювати рішення, яке би дало можливість всім, хто має бажання виробляти автомобілі, зокрема світовим лідерам, отримати інформацію, що місто Львів готовий надавати ділянку з мережами, з комунікаціями, по пільговій оплаті, можна через приватно-публічне партнерство, щоб ми залучили когось із виробників сюди” – наголосив Андрій Садовий.

За його словами, міськрада також має напрацювати схему паркування та зарядки для електротранспорту.

Нагадаємо, нещодавно Львівська міськрада виставила на земельний аукціон, який відбудеться 27 жовтня, чотири ділянки у промзоні “Сигнівка”, загальною вартістю 145,7 млн грн.

А у березні цього року депутати міськради зменшили площу земельної ділянки на вул. Північній у Залізничному районі Львова, яку пропонують виділити для індустріального парку “Сигнівка”, з 18,2835 га до 15 га.

Додамо, у 2018 році міська рада затвердила програму розвитку промислових зон Львова, зокрема “Сигнівки”. Загальна площа – близько 100 га.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.