Садовий назвав мешканців вулиці Степана Бандери у Львові винними за довгий ремонт дороги – новини Львова

Міський голова Львова Андрій Садовий назвав мешканців вулиці Степана Бандери винними у тому, що ремонт відбуватиметься довше. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу мерії.

Як зазначається, Садовий відповів на поширені запитання щодо доріг, які наразі перебувають у ремонті.

Зокрема, щодо вул. Бандери, Чернівецької, Богдана Хмельницького, Курмановича та Шевченка.

“Ми почали робити вул. Бандери у три зміни, але мешканці не підтримали таку ініціативу. Я також можу їх зрозуміти. До прикладу, вул. Чернівецьку ми робимо у три зміни. Там це вдається, тому що немає мешканців. По Бандери ж домовились, що будемо працювати до десятої вечора. Хотілось скоріше зробити, але люди мають іншу думку”, – сказав Садовий.

Він також додав, що на вул. Чернівецькій дуже добре йдуть справи.

“Там, фактично, вони йдуть з випередженням графіку. Виходить дуже красиво. Там вже починають асфальтувати другу частину, прокладають прекрасний хідник. До речі, цим хідником забирають “огорожі”, які собі там підприємці поробили самовільно. Виходить гарна велодоріжка, сама дорога, хідник. Посередині там красива променада до вокзалу. Також сама площа відкривається, тому що сквер завершують робити і місця для паркування таксі. Це такий приклад, який, я думаю, буде зразковим для всіх міст України. Думаю, що багато людей буде приїжджати та переймати наш досвід”, – сказав Садовий.

Нагадаємо, Львівська міськрада придумала причину, чому ремонт вулиці Степана Бандери затягнеться.

1 Відповідь

  1. Павло :

    Чому придумали причину? Цілком аргументовано!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.