Визначено генерального підрядника, який будуватиме сміттєпереробний завод у Львові (візуалізація)

ЄБРР затвердив переможця міжнародного тендеру на будівництво механіко-біологічного комплексу з переробки відходів у Львові. Так, генеральним підрядником визначено консорціум компаній “WTT Netherlands BV — Axis Industries UAB” (Нідерланди, Литва). Офіційний лист із результатами розгляду звіту, поданого до Банку, ЛКП «Зелене місто» отримало сьогодні, 22 жовтня. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Візуалізація:

Отож, вже до кінця цього року генеральний підрядник має приступити до реалізації екологічного проекту, який реалізовуватиметься за кошти Європейського банку реконструкції і розвитку. Разом із тим, додаткові внески дають Фонд Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P) і Фонд чистих технологій (CTF), який діє від імені Кліматичних інвестиційних фондів.

Передбачається, що з моменту підписання договору реалізація проекту триватиме 24 місяці. Наразі ж на місці будівництва майбутнього заводу завершуються підготовчі роботи, а поруч — працює станція компостування. А вже наступним етапом стане власне спорудження комплексу.

Нагадаємо, консорціум із двох фірм — “WTT” (Нідерланди) та “Axis” (Литва) будував сміттєпереробні комплекси у кількох містах.

Серед них компанія “WTT” збудувала:

  • механіко-біологічний комплекс у районі Саутварк у Лондоні (Велика Британія), операційний період з початку 2012, потужність 87,500 тон/рік;
  • комплекс із переробки відходів у м. Джульяно (Італія), операційний період з 2012, потужність 36,000 тон/рік;
  • проектування, будівництво, пуско-налагоджувані роботи та введення в експлуатацію механічного комплексу з сортування побутових відходів у м. Лідс (Велика Британія). Операційний період із 2016, потужність 214,000 тон/рік.

Компанія “Axis” збудувала:

  • механіко-біологічний комплекс у Каунасі (Литва).

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.