Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Так вважає Михайло Герман, заступник голови Львівської регіональної організації партії “Опозиційна платформа – За життя”, пише Dailylviv.

– Рейтинг Президента і його команди падає. І вони вдаються до дуже дивних трюків, щоб бодай трохи втримати його. Ці 5 питань в день виборів якраз для цього і вигадали, – сказав він під час засідання «Що виборцям Львівщини робити з 5-ма запитаннями Президента України В. Зеленського у день виборів – 25 жовтня?» у Львівському пресклубі.

На думку Михайла Германа, з усіх питань насправді на увагу заслуговує лише одне – про вільну економічну зону для Донбасу.

– Але це питання потребує більш чіткого формулювання і його потрібно виносити на Національний референдум, а не на якесь незрозуміле опитування, –  наголосив він.

Михайло Герман також зауважив, що питання про Будапештський меморандум є абсолютно недоречним, оскільки з боку влади не ведеться просвітницька робота, і багато виборців навіть не чули про події 1994 року. Кількість депутатів справді треба зменшувати, але чому власне до 300 – для нього особисто це загадка. Щодо запитання про довічне ув’язнення за корупцію, то воно, на думку Михайла Германа, є принаймні дивним. Адже до відповідальності притягують, у ліпшому випадку, голів сільських рад і службовців найнижчої ланки, а «велика риба» залишається на волі.

– Є набагато актуальніші для країни питання, ніж ті, що пропонує Зеленський. Я вважаю, що він просто хоче захиститися ширмою людей, щоб у подальшому просувати те чи інше питання в своїй політичній діяльності. Тому раджу виборцям не брати участі у цьому опитуванні, – наголосив Михайло Герман. 

Він вважає, що управління державою зі сторони Президента втрачається, повертаються 90-ті роки.

– Силові структури – в жахливому стані. Я, як адвокат, буваю у райвідділах і бачу поламані столи, крісла. Матеріальне забезпечення – 10-11 тисяч гривень: слідчий оперуповноважений не може забезпечити сім’ю. Нова поліція, яка вийшла після ДАІ, почала брати хабарі на тому ж рівні. А на вибори треба йти. Бо тільки вибравши голову ОТГ, новий депутатський корпус, громада почне наводити порядок на своїй території,- підсумував Михайло Герман.   

У ВО «Батьківщина» вважають, що опитування від Зеленського фінансує наркомафія та закликають викликати поліцію.

Відео: Львівський пресклуб

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.