У Львові прооперували 7-річну дівчинку, яка проковтнула дротик-декорацію із торту

Довжина дротика приблизно 2 сантиметри.

Сьогодні у львівській лікарні ОХМАТДИТ 7-річній дівчинці з Дрогобича провели операцію, під час якої з горла витягли дротик, яким кондитери прикріпили фігурку киці з маршмелоу до торта. Про це йдеться на сторінці лікарні.

Дівчинка з'їла кицю разом з дротиком, довжина якого приблизно 2 см. У львівську лікарню ОХМАТДИТ вона потрапила за скеруванням від районного ЛОРа. На рентген-знімку дитини чітко було видно стороннє тіло, тому дитину сьогодні зранку прооперували.

За словами завідувача ЛОР-відділення лікарні ОХМАТДИТ Федора Юрочка, анестезіологи зробили дитині наркоз за особливою методикою, яка дозволяє оперувати без застосування ендотрахеальної трубки. У такий спосіб дістати сторонній предмет з горла набагато легше.

«Працювали ендоскопом. При дуже ретельному огляді побачили у тканині кореня язикового мигдалика дротик. Видно, мама пробувала його дістати, але її зусилля дали зворотній ефект – дротик зайшов ще глибше у тканини. Нам вдалося забрати його щипцями, обійшлися без розтинів тканин», – каже Федір Юрочко.

Зараз дівчинка відходить від наркозу. Вже сьогодні вона поїде додому.

Нагадаємо, нещодавно трирічна дівчинка проковтнула батарейку від ваги, а також 3-річний хлопчик проковтнув різнокольорові магніти, які пошкодили йому кишківник.

Тvoemisto.tv уже писало, що робити батькам, якщо дитина проковтнула сторонній предмет.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.