Біля Меморіалу Небесної Сотні у Львові завершують останні роботи

Вартість робіт – 2,8 млн грн.

У Львові ремонтують доріжку, яка з'єднує Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні із вул. Пішою. Наразі тривають роботи з облаштування підпірної стінки між вул. Насипною та вул. Кривоноса. Про це повідомили у міськраді.

Читайте також: Коли біля Меморіалу Небесної сотні у Львові висадять заплановані сосни

«Зелений Львів» облаштує тут велодоріжку, яка передбачена проєктом, змонтує сходи, які ведуть на вулицю Пішу та облаштує освітлення – 8 ліхтарів. Проєкт капітального ремонту доріжки від Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні до вул. Пішої розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку».

За результатами проведених тендерних закупівель, ЛКП «Зелений Львів» 13 жовтня 2020 р. уклав угоду із підрядною організацією — ТзОВ «Трансбудторг» на 2,8 млн грн.

Роботи планують завершити до кінця грудня цього року. До слова, ця велодоріжка має стати частиною велокільця навколо історичного центру Львова.

Нагадаємо, облаштовувати Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні почали у вересні 2018-го року. Переможця конкурсу на найкращий проєкт меморіалу визначили у лютому 2017 року. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв.

17 квітня минулого року у сквері «На Валах» заклали пам’ятну капсулу, яка започаткувала будівництва Меморіалу Небесної Сотні. У серпні ЛКП «Зелений Львів» провело торги та визначило підрядника робіт – ТзОВ «Т.В.Д.». Вартість реконструкції скверу та облаштування меморіалу становить майже 20 млн грн. Після відкриття меморіалу почнуть будувати пішохідний міст, який з’єднає Меморіал зі сквером «На Валах». На території Меморіалу мають висадити вісім сосен і вісім кущів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.