Блаженніший Святослав просить літніх людей залишатися вдома під час пандемії (відео)

50-річний предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав звернувся до українців старшого віку із проханням дотримуватись карантинних обмежень.

Про це повідомляє інформаційний ресурс УГКПЦ.

«Дуже просимо людей, які старші за 65 років, залишатися вдома.

На прохання наших медиків і представників органів державної влади, хочу звернутися до вас з окремим закликом і проханням. Тепер, коли ми бачимо, як нова хвиля хвороби накриває Україну, дуже просимо людей, які старші за 65 років, якщо це можливо, залишатися вдома», – закликав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Глава Церкви наголосив, що, за словами медиків, якщо лише на п’ять відсотків зменшиться рух старших осіб за межі своїх домівок, то на 75 відсотків зменшиться кількість смертельних випадків коронавірусної хвороби.

«До вас, молоде, сусіди, волонтери, звертаюся з проханням подбати про людей «золотого» віку. Як ідете купувати собі продукти, спитайте, чи їм щось потрібно. Допоможімо тим людям із найбільш вразливої групи перебувати в безпеці. Тоді разом завдяки нашій християнській і громадянській відповідальності та свідомості ми зможемо побороти цього невидимого ворога», – переконаний Отець і Глава УГКЦ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.