На виборах мера Пустомитів виграє Серняк – новини Львова

Чинний мер 38-річний безпартійний Олег Серняк  перемагає на виборах головиа Пустомитівської об’єднаної територіальної громади. Про це пише Depo.Львів, з посиланням на ZAXID.NET.

На виборах голови Пустомитівської ОТГ перемагає чинний мер Пустомит Олег Серняк. Цю інформацію ZAXID.NET повідомила голова Пустомитівської міської виборчої комісії Тетяна Децик.

За попередніми підрахунками, за Олега Серняка проголосували 1095 виборців. На другому місці з результатом 748 голосів – кандидатка від партії “Європейська Солідарність” Галина Гичка. На третьому місці попередньо самовисуванець Анатолій Гарайда, за якого попередньо проголосували 324 виборці. На четвертому місці з невеликим відривом від попередника – кандидат від партії “Голос” Юрій Биць, за нього проголосували 289 мешканців Пустомит.

38-річний Олег Серняк ішов на вибори самовисуванцем. Він тричі обирався депутатом до Пустомитівської міської ради, з 2003 до 2015 року працював у міськраді секретарем, а на виборах у 2015 році був обраний її головою.

Зареєстровано 8 кандидатів на мера Пустомитів.

Хто виграє вибори у Львівській області (ХРОНІКА)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.