Розставили пріоритети: передбачені на онкохворих гроші витратять на ремонт львівських доріг

Передбачені на онкохворих гроші витратять на ремонт доріг Львівщини. Державне агентство автомобільних доріг України отримає 61,5 мільйона гривень на ремонти доріг у Львівській області.

Ці Гроші уряд передав з проекту бюджетної програми Міністерства охорони здоров’я з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань. Про це повідомив антикорупційний сайт «Наші Гроші».

Як йдеться у розпорядженні Кабміну за 21 жовтня, загалом у бюджетній програмі з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань перерозподілили 104,7 мільйона гривень. Державне агентство автомобільних доріг України на ремонт доріг загального користування у Львівській області отримає 60% від цієї суми – 61,5 мільйона гривень. Ще 20 мільйонів гривень отримало Міністерству освіти і науки – на реставрацію головного корпусу Львівського Національного університету імені Івана Фанка.

Також уряд дозволив перерозподілити бюджету Укравтодору. З 70 мільйонів гривень, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 4,22 мільйона гривень піде на розвиток доріг у Львівській області.

Нагадаємо, вулицю Суботівську у Львові продовжать до Рясного і пустять тролейбус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.