Убив і закопав біля будинку: зниклу в Італії українку знайшли мертвою (фото)

В Італії поліцейські знайшли тіло 42-річної українки Вікторії Вовкотруб. Вона була вбита своїм колишнім співмешканцем, 60-річним громадянином Сербії ромської національності.

Вбивця закопав жінку неподалік від свого будинку, біля покинутого клубу, закривавлений килим і одяг жінки хотів викинути на смітник. Тоді його і затримали поліцейські, пише OBOZREVATEL.

Ніс килим зі слідами крові на смітник

Поліція затримала 60-річного громадянина Сербії ромської національності Кадруса Берісі (Beris Kadrus) кілька днів тому, коли він намагався викинути на смітник килим і жіночий одяг зі слідами крові.

Правоохоронці два дні вистежували його після того, як одна з подруг Вікторії заявила про її зникнення. Жінка повідомила поліції, що в той день, 4 листопада, загибла мала зустрітися з Берісі. А після цього її ніхто не бачив.

Поліцейські взяли чоловіка під варту. Спочатку він відмовлявся називати місце, де заховав тіло. Правоохоронці обшукали всі покинуті будинки в окрузі. Також вони провели ДНК-експертизу плям крові і волосся, які виявили на килимі. Усе це належало Вікторії Вовкотруб.

Коли Кадрусу пред’явили ці докази, він вказав, де закопав тіло колишньої коханої. Поліцейським знадобилося дві години 13 листопада, щоб відкопати тіло українки. Також у поліції заявляють, що Вікторія була вбита кілька днів тому в будинку цього чоловіка.

“Через нього жінки билися”

Як розповідають знайомі українки, Вікторія з Кадрусом була знайома три роки. Спочатку вони зустрічалися, а потім стали жити в цивільному шлюбі. Наречений не подобався багатьом знайомим українки.

Сам Кадрус давно живе в Італії, у нього є дозвіл на роботу. Але він, як правило, брався за будь-який разовий підробіток, кому що треба зробити по господарству, це все було неофіційно.

“Зовні це дуже неприємна людина. До того ж про нього ходили чутки, що у нього є “червона картка”. Так називають документ про те, що людина насправді психічно нездорова. Наскільки це правда, я не знаю.

Вікторія красива, висока жінка. Він маленький, потворний. Але ви будете сміятися, через нього тут жінки буквально билися. До Вікторії у нього були ще дві українки. Також у нього була сім’я. Хто його колишня дружина не знаю, ніколи про неї нічого не чула. Але його діти живуть тут в Італії”, – анонімно розповідає OBOZREVATEL одна зі знайомих українки.

Поїхала до Італії і сильно схудла

Сама Вікторія Вовкотруб родом із Черкащини. У неї залишилися двоє дітей – дорослий син і молодша дочка, ще школярка. А також літні батьки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.