На «Гарячу лінію міста» надійшло понад 400 звернень від підприємців

Сьогодні і завтра у Львові в робочому режимі працює юридичний департамент ЛМР та Центр підтримки підприємництва, для надання консультацій мешканцям щодо роботи суб’єктів підприємницької діяльності у вихідні дні. Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, станом на 16.00 год на «Гарячу лінію міста» надійшло 400 звернень від підприємців та здійснено 20 виїздів за викликом. Про це інформують у пресслужбі міської ради.

Нагадаємо, з 08.00 год ранку в мерії працюють фахівці, які консультують підприємців щодо роботи в умовах карантину та виконання рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про оголошення робочих днів. Відтак, «Гаряча лінія міста» за номером 15−80 приймає дзвінки, а працівники юридичного департаменту та департаменту економічного розвитку надають консультації. Також в мерії створені окремі мобільні бригади, які оперативно виїжджають на виклики підприємців.

Як повідомляв Андрій Москаленко, з 08.00 год і до 10.00 год в основному були звернення від підприємців щодо того, чи можуть вони працювати, і якщо так, то на основі яких правових документів. Після 10.00 год звернення стосувалися консультацій з юристами як поводитися, коли приходить поліція з перевіркою, або ж називали конкретні ситуації, які вже виникали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.