На «Гарячу лінію міста» вже надійшло понад 300 звернень від підприємців

Мобільні бригади юристів здійснили 10 виїздів за викликами.

Станом на 14.00 год на «Гарячу лінію міста» за консультаціями надійшло 300 звернень від підприємців, повідомляє ЛМР.

За словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, також мобільні бригади юристів здійснили 10 виїздів за викликами.

Починаючи з 08.00 год ранку в мерії працюють фахівці, які консультують підприємців щодо роботи в умовах карантину та виконання рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про оголошення робочих днів. Відтак, «Гаряча лінія міста» за номером 15-80 приймає дзвінки, а працівники юридичного департаменту та департаменту економічного розвитку надають консультації. Також в мерії створені окремі мобільні бригади, які оперативно виїжджають на виклики підприємців.

Нагадаємо, від сьогодні і до 00.00 понеділка в Україні ввели так званий карантин вихідного дня. Повинні працювати лише продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції (без зон харчування), поштові відділення. Ресторани, кафе та інші заклади харчування мають припинити роботу або працювати виключно на виніс/доставку. Львівська міська рада, щоб обійти рішення уряду про карантин вихідного дня, на виконкомі ухвалила рішення, що до 30 листопада субота та неділя на території Львова оголошені робочими днями для закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.