Поліцейські Львівщини припинили діяльність майже 250 об’єктів торгівлі та закладів харчування

У Львові та області працює 112 рейдових груп.

За сьогоднішній день, станом на 18.00 год, поліцейські Львівщини припинили діяльність 248 об’єктів торгівлі та закладів громадського харчування, які працювали всупереч обмежень карантину вихідного дня, який запровадив уряд України, повідомляє Поліція Львівської області.

Зараз у Львові та області працює 112 рейдових груп. Правоохоронці виявляють та реагують на усі повідомлення про порушення карантину, проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарської діяльності.

На керівників та громадян, які не реагували на зауваження поліцейських та не припиняли правопорушення, склали 54 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, цими вихідними в Україні запрацював так званий карантин вихідного дня. Це означає, що ресторани, кафе та інші заклади харчування мають припинити роботу або працювати виключно на виніс/доставку. Натомість, Львівська міська рада, щоб обійти рішення уряду про карантин вихідного дня, на виконкомі ухвалила рішення, що до 30 листопада субота та неділя на території Львова оголошені робочими днями для закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків.

Фото Поліції Львівської області

1 Відповідь

  1. І тепер МВС буде утримувати сім’ї підприємців?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.