Поліція збільшить кількість рейдових груп, які перевірятимуть дотримання карантинних норм

З початку тижня розпочато понад 20 кримінальних проваджень за порушення карантину та складено більше 3 тисяч адміністративних протоколів. Про це йшлося сьогодні, 13 листопада, на селекторній нараді за участі керівників територіальних підрозділів.

Про це інформує Національна поліція України, пише DailyLviv.

Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що наразі працює близько тисячі рейдових груп, утім їх кількість буде збільшено. Вони перевірятимуть дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання. Лише з початку тижня перевірено майже 40 000 закладів, складено більше 3 200 адміністративних протоколів за порушення карантину та розпочато 22 кримінальні провадження.

«Загалом із початку дії карантинних обмежень складено 50,5 тисячі адміністративних протоколів. За результатами їх розгляду судами накладено штрафи на майже 20 мільйонів гривень. За тиждень викрито 536 закладів харчування та дозвілля, які працювали після 22-ї години», – зазначив Голова Нацполіції.

Ігор Клименко наголосив на проведенні роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності безумовного дотримання встановлених  карантинних обмежень.

Поліція застерегла львів’ян від порушення карантину вихідного дня.

Нацполіція вже купила 200 електрошокерів, а тепер чекає від Верховної Ради дозволу на їх застосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.