Продам негативний тест на COVID-19. Дешево – торгівля процвітає

Процвітає торгівля негативними тестами на коронавірус – пише видання «Rzeczpospolita».

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.

«Дедалі більше країн вимагає від туристів, котрі в’їжджають на їх територію, негативних тестів на коронавірус», – читаємо на шпальтах видання «Rzeczpospolita». Як додає газета, тести слід проводити напередодні подорожі, а це не завжди можливе. Для більшості подорожувальників ця вимога є клопотом, але для шахраїв — можливістю заробити. Процвітає чорний ринок торгівлі негативними тестами на коронавірус”.

Як пише газета, минулого тижня французька поліція арештувала сім осіб, котрі продавали на летовищі імені Шарля де Голля в Парижі фальшиві тести на коронавірус. За кожен тест шахраї хотіли отримати від 180 до 360 доларів. «А можуть отримати до п’яти років в’язниці. Якщо їм буде доведено цю війну, на шахраїв чекає ув’язнення», – читаємо. Справа з фальшивими тестами вийшла після того, громадянин Ефіопії представив фальшивий негативний тест на коронавірус.

Схожа проблема з’явилася теж в країнах Південної Америки. Наприкінці жовтня поліція арештувала чотирьох бразильських туристів, котрі намагалися в’їхати на територію архіпелагу Фернанду-ді-Норонья на півночі країни. В’їхати на острови можна тільки за наявності негативного результату тесту. Причому тест слід зробити не раніше 24 годин від планованого в’їзду на архіпелаг. Бразильські туристи мали при собі результати тестів, виконаних три дні раніше. Звісно, їх не впустили, але туристи відмовилися виконати тести на коронавірус на місці, а представили, як виявилося, фальшивки.

«Rzeczpospolita» пише теж про те, що в Україні фальшиві тести можна купити в… турбюро, в пакеті з путівкою. «Відколи Єгипет ввів обв’язок мати при собі негативний тест на коронавірус при в’їзді в країну, деякі українські туристичні агентства почали продавати фальшиві тести. Ціна вагається від 400 до 500 гривень», – читаємо на шпальтах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.