Ремонт вул. Личаківської: Від “Ензиму” до вул. Букової завершили облаштування колекторів (ФОТОРЕПОРТАЖ) – новини Львова

Ремонт вул. Личаківської: Від “Ензиму” до вул. Букової завершили облаштування колекторів. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді.

“На початок осені ми анонсували, що вул. Личаківська буде повністю відкрита для проїзду. Але коли розпочали роботи, то побачили, що проектанти зробили помилку, і вся ця частина — від вул. Букової до Ензиму, не передбачала каналізування. Люди, які живуть ліворуч та праворуч, а це дуже великий район, всі свої фекалії скидали у дощову каналізацію, а це все стікає в річку Маруньку.

Тому ми будемо рятувати і річку, і зараз фіналізуємо всі роботи по каналізуванню. Керівник компанії-генпідрядника дав слово, що до 17 листопада дорога буде проїзною для транспорту. Потім люди будуть підключатись до каналізації, і буде радість для всіх, хто тут живе, бо вони будуть мати комфортні умови. Мені прикро, що ми маємо затримку у виконанні робіт, але краще зробити раз і добре. Має бути робота і якість”, — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

До слова, ремонтні роботи на вул. Личаківській розпочалися 27 травня. Замовником робіт є ЛКП “Львівавтодор”, а виконує роботи ТзОВ “Автомагістраль-Південь”.

Протяжність дороги, яку ремонтують 4 км 100 м. Згідно з проектом на виконання ремонту вул. Личаківська передбачалося 12 місяців. Однак підрядник знайшов можливість оптимізувати роботи, і планували все зробити до початку осені. З огляду на те, що не було передбачено прокладання побутової каналізації, довелося вносити зміни в проект.

“Досі всі стоки з будинків у цьому районі впадали в дощову каналізацію. А це неприпустимі речі. Тому ми змінили проектне рішення і проклали колектор. Через це розбирали всю дорожню частину і заново її облаштовуємо.

Прокладання каналізації вже закінчили, і підряднику треба ще два тижні, щоб облаштувати корито, дорожній одяг і верхній шар асфальту. Після виконання цих робіт вулицю відкриють для проїзду, і паралельно будуть доробляти тротуари, освітлення.

Натомість на ділянці від м. Винники до “Ензиму” роботи практично завершенні – дорога заасфальтована, змонтовано опори освітлення, з одного боку хідники і велодоріжки теж заасфальтовані, лише встановлюють бар’єрне обгородження. З іншого боку буде технічний тротуар”, — розповів Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За інформацією ЛКП “Львівавтодор”, проектом ремонту вул. Личаківська передбачена була розчистка площі від кущів та дрібнолісся, капітальний ремонт дорожнього одягу, будівництво господарсько-побутового каналізаційного колектора, реконструкцію дощового каналізаційного колектора прокладання електролінії зовнішнього освітлення, пониження всіх існуючих кабельних ліній на 1 м. від поверхні, заміна ділянок газопроводу, ремонт кабелів зв’язку. Перевлаштування існуючих тротуарів в межах забудови та влаштування нових тротуарів за межами забудови, влаштування велосипедних смуг. Влаштування нових зупинок громадського транспорту та доведення до нормативних параметрів існуючих. Для безперешкодного і зручного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями проектом передбачено пониження бортового каменю, позначення наближення до пішохідного переходу та посадкових майданчиків плиткою з тактильним покриттям.

 

Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП “Львівавтодор” та ТзОВ “Автомагістраль-Південь”, — 160,3 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.