Якій жінці чоловік ніколи не зрадить і не покине

Багатьох цікавить питання, чи є такі жінки, яким чоловік ніколи не зрадить і не покине. Якщо коротко  – є. Наші сім порад допоможуть дізнатися якій жінці чоловік ніколи не зрадить і не покине.

Прошу зауважити, ми зараз не маємо на увазі про тих чоловіків, які ще не нагулятися і “змінюють дівчат як рукавички”. У такій ситуації від дівчини вже мало що залежатиме, і факт зради в будь-якому випадку відбудеться, тому дуже важливо зробити в своєму житті правильний вибір.

1.Доглянути зовнішній вигляд. Жінкам слід розуміти, що чоловіки за своєю суттю більшою мірою візуали. В першу чергу, вони дивляться на “картинку”, зовнішній вигляд жінки і тільки потім – на її внутрішню складову. Так влаштована природа. Багато дівчат думають, що коли їх відносини перейшли на більш високий рівень, то можна розслабитися і ходити з не завжди фарбованим волоссям, періодично забуваючи про косметику, гребінці і жіночні речі, адже нас і так вже люблять. Вас від цього, звичайно, не перестануть любити, але ваш чоловік або потихеньку почне задивлятися на інших жінок які виглядають більш ефектно, ніж ви, або втратить до вас інтерес.

2. Жіночність. Не варто всіма силами демонструвати, що ви сильна жінка і можете підняти 10-20 кг одним мізинцем. Краще покажіть, що ви ніжне, тендітне створіння, яке потребує чоловічій силі. Дайте зрозуміти своєму хлопцеві, що без нього ви не впораєтеся ні з одним завданням, де потрібно чоловіча фізична сила, і тоді ваш чоловік буде бачити в вас ніжну дівчину, яку хочеться любити і берегти.

3. Саморозвиток. Часто буває, дівчата шалено закохуються в свого молодого чоловіка і починають зациклюватися на ньому, забуваючи про себе як про окрему особистість. Так робити не варто. Якщо у відносинах одна людина розвивається, а друга стоїть на місці, то рано чи пізно вони розлучаться, так влаштоване життя. Тому щоб у вас такого не сталося, займіться своєю внутрішньою складовою, своєю наповнюваністю. Вашому чоловікові має бути з вами цікаво.

4. Сприйняття. Якщо ви спочатку почали будувати відносини зі своїм молодим чоловіком з метою його “підлаштувати під себе” в майбутньому, то це велика помилка. “Зламати” чоловіка як особистість вам так, вдасться. Спровокувати його піти до тієї, що полюбить його таким, яким він є – теж так. Змусити пошкодувати про те, що він на вас одружився – однозначно так. А ось зробити його вашим ідеалом – це щось з розряду фантастики. Тому чоловіка слід або приймати таким, яким він є, або не бути з ним зовсім. Іншого не дано. Якщо ви вибрали перший варіант, то забудьте про те, щоб порівнювати свого молодого чоловіка з ким-небудь іншим. Перестаньте його “пиляти” з кожного приводу (знайди собі нормальну роботу, не озирайся на блонднок, ти ні на що не здатний і т. д.). Замість цього покажіть своєму чоловікові, як ви його любите і готові підтримати його в будь-якій ситуації.

5. Особистий простір. Є така категорія жінок, які контролюють кожен крок свого чоловіка. Така поведінка в першу чергу є показником низької самооцінки і відсутністю довіри до свого обранця. Рано чи пізно ваш чоловік втомиться від вашого пресингу і захоче зітхнути з полегшенням де-небудь подалі від вас з впевненою в собі дівчиною (тимчасово або назавжди). Щоб цього не сталося, нам з вами треба пам’ятати, що у кожної людини має бути особистий простір. Будь-які міцні відносини базуються передусім на довірі.

6. Затишок і спокій в квартирі. Кожен чоловік мріє прийти туди, де його чекає любляча дружина, в теплому затишному житлі. А що відбувається насправді? Приходить молодий чоловік додому, перед ним сидить замучена, роздратована дружина, вдома все розкидано, їсти нема що. Він втомлений сідає за стіл, і в цей час на нього обрушується ще більше проблем з розповідей дружини. Зустрічайте свого чоловіка з посмішкою на обличчі, розповідайте про щось приємне. Будьте для нього приводом для радості, сонечком в цьому тлінному світі – щоб ваш чоловік хотів скоріше повернутися додому, де йому добре і комфортно.

7. Секс. Не треба сміятися, бо сексуальне життя у сімейних пар грає також важливу роль. Будьте завжди привабливі для свого чоловіка, не відмовляйте собі в красивій білизні, зробіть все, щоб ви дивилися на себе в дзеркало і бачили в ньому карколомну дівчину. Ми зараз не говоримо про якісь стандарти краси, де ви обов’язково повинна бути 90-60-90, з довгими розкішним волоссям, з ідеальними віями і широкими бровами – немає. Головне, щоб ви собі подобалися. Тоді і поруч зі своїм чоловіком ви будете почувати себе впевнено і розкуто. Він це обов’язково відчує і оцінить.

Чому чоловікам мало однієї жінки

Як чоловікові дізнатися, що жінка хоче з ним переспати.

Як жінці дізнатися, що чоловік хоче з нею переспати.

ТОП 5 поз, про які мріють чоловіки.

Раніше ми писали про чотири трюки в ліжку, після яких хлопець ніколи не кине дівчину.

Топ-5 поз для сексу, які ненавидять жінки.

П’ять помилок, які дівчата роблять в ліжку з коханими.

А також, яку позу жінки найбільше люблять.

Ми писали про те, які пози для заняття коханням слід обирати жінкам.

Також про те, що дратує чоловіків у ліжку найбільше. Та 10 типів жінок, від яких чоловіки тікають стрімголов.

Крім того розповідали шість ознак того, що жінка хоче сексу саме зараз.

Про п’ять поз для гарантованого жіночого оргазму.

Де знаходяться сім забутих ерогенних зон у жінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.