Львівські медики готуються до погіршення ситуації з коронавірусом – новини Львова

У Львівській області області триває робота щодо розширення ліжкової мережі. Про це пише Depo.Лвьвів. На базі Львівського протитуберкульозного диспансеру, що на вул. Бой-Желенського, Центр легеневого здоров’я розгорне додаткових 300 ліжок.

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

“Першочергово потрібно подбати про кисневу мережу. В будівлі старого корпусу мусимо зробити санітарний ремонт, після чого можна буде облаштовувати корпус та вмонтовувати необхідну техніку. Ми плануємо, що на повну потужність установа зможе запрацювати за півтора місяця”, – наголосив директор департаменту.

Додаткових 100 місць для лікування інфікованих пацієнтів планують також облаштувати у Ново-Роздільській міській лікарні. За рішенням обласної ТЕБ і НС там мають провести усі необхідні роботи, після чого подати її до включення в перелік ковідних.

Загалом, йдеться про збільшення в межах області ліжкової мережі на 50% від наявної.

“Зараз ліжковий фонд у ковідних лікарнях налічує 3375 місць, що станосить 30% ліжкової мережі області. Відтак, іще більше двох тисяч додаткових ліжкомісць має з’явитись у різних лікарнях області”, – уточнив Орест Чемерис.

Де саме збільшуватимуть ліжковий фонд визначать за результатними аналізу по кожній із потенційних установ. До уваги братимуть наявність кадрового потенціалу, кисневої мережі, густоту населення тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.