Українець Новиков виборов титул найсильнішої людини планети, встановивши світовий рекорд

У свої 24 роки киянин став наймолодшими атлетом у світі, який здобув цей титул.

Українець Олексій Новиков виборов титул найсильнішої людини планети – World Strongest Man. Про це повідомляє спортивний журналіст Олександр Гливинський.

Українець показав найвищу стабільність у результатах, встановивши світовий рекорд у тязі – 537,5 кг – другий світовий рекорд для українця цього року. Перший він встановив у поширеному нині режимі онлайн 11 разів, піднявши 100-кілограмову гантелю «Дамбл» за 75 секунд. Це, до речі, вперше відтоді, як ним володів Василь Вірастюк (2004 і 2007 роки).

Окрім цього, у 24 роки киянин став наймолодшими атлетом у світі, який здобув цей титул. Другу й третю сходинку на п'єдесталі посіли Том Столтман та Жан-Франсуа Карон.

«Цікаво, що два місяці тому у запеклій боротьбі з Павлом Кордіякою Олексій втратив титул Найсильнішого Українця, яким володів 4 роки поспіль, але ж яка розв’язка сезону. Сезону складного, в якому майже всі змагання світового стронгмену були скасовані через пандемію. Усі, крім World Strongest Man 2020, проведення якого відтермінували на 6 місяців, але таки провели», – йдеться в повідомленні.

До складнощів пандемії додав серйозних проблем ще й шторм, який вирує зараз на Флориді. Через негоду організатори змушені були перенести частину вправ з вулиці у приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.