Для будівництва об’їзної Львова треба викупити ділянки і будинки у 43 мешканців

Для будівництва північної об’їзної Львова необхідно викупити земельні ділянки та 8 будинків у 43 мешканців районів, де пролягатиме об’їзд.  Усі власники згодні продати землю та житлові об’єкти, що розташовані на них.  Для викупу передбачили 16 мільйонів гривень.

Про це зазначив сьогодні під час наради із головами РДА та Службою автомобільних доріг заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, – повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

«Північну об’їзну побудуть в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок. Для  цього влітку провели перемовини з власниками земельних ділянок цих населених пунктів, станом на сьогодні маємо усі згоди та  проводимо експертну оцінку для викупу цих об’єктів. До кінця місяця знатимемо викупну вартість.  Відповідно до постанови Кабміну передбачено 16 мільйонів  для процедури викупу. Відтак, голови райдержадміністрацій повинні дотримуватись напрацьованого плану викупу земельних ділянок. До кінця року усі договори купівлі-продажу необхідно укласти», – наголосив Юрій Бучко.

Будівництво північної об’їзної Львова планують розпочати у 2021 році. Для цього Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Уряду 11 мільярдів  гривень. Це кредитні кошти, які необхідно повернути до 2035 року.  Нова  дорога дозволить значно розвантажити південну об’їзну міста  та вуличну мережу.  ЇЇ будуватимуть двома пусковими комплексами. Дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку,  шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи. Загальна протяжність автошляху – 23 кілометри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.