На Львівщині з’явився новий туристичний маршрут

На Старосамбірщині, що на Львівщині презентували новий ознакований туристичний маршрут «Грозова брама». Про це інформує  пресслужба Львівської ОДА.

Маршрут проклали в рамках впровадження проекту «Розвиток туристичної інфраструктури в межах регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди».

Туристичний маршрут стартує від с. Грозьова та веде до найвищої вершини Старосамбірщини — гори Маґура-Лімнянська, висотою 1022 м над рівнем моря.

«Це лише початкова ланка у мережі туристичних маршрутів, запланованих нами на території регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди». У нас ще багато цікавих ідей та планів, адже туристичні об’єкти парку дають змогу мандрівникам насолодитися мальовничими краєвидами гір, пам’ятками природи, ознайомитися з історією регіону. Ми любимо свою роботу і свій край, і хочемо закохати у нього туристів», — зазначила директор регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди» Наталія Олійник.

Маршрут пролягає по місцевості, де збережені народна обрядовість, звичаї і традиції жителів Старосамбірщини. Цікавимим локаціями на маршруті є церква Богоявлення Господнього (1817 р.), гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення «Джерело мінеральної води в с. Грозьово». Інфраструктуру туристичного шляху доповнюють два відпочинкові осередки, реалізовані у 2020 році. Це відпочинковий осередок на березі р. Мшанка та туристичний притулок, який зрозташований безпосередньо біля підніжжя Магури-Лімнянської, розрахований на ночівлю для 6 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.