Сьогодні у Львові відзначають День студента

Молодь Львова одягне левів на площі Ринок у мантії та заспіває студентський гімн.

Сьогодні, 17 листопада, в Україні відзначають День студента. З цієї нагоди молодь Львова одягне левів на площі Ринок у мантії, заспіває студентський гімн, а найактивніші молоді державотворці отримають грамоти від громади міста, повідомляє ЛМР.

Захід розпочнеться о 10.30 на площі Ринок за участі міського голови та студентської молоді міста. Задля безпеки учасників заходу, управління молодіжної політики наголошує на дотриманні усіх карантинних обмежень.

За словами студентської меркині Львова Ольги Дякун, молодь, яка внесла вагомий внесок у розвиток молодіжної політики, нагородять грамотами від громади міста. Також традиційно цього дня міських левів «посвятять у студенти», одягнувши їх у мантії, а всі учасники заходу разом виконають студентський гімн.

Нагадаємо, завтра, 17 листопада, відбудеться третя молодіжна сесія Львівської міської ради, яка є прототипом справжньої депутатської сесії. На ній молодь голосуватиме за проєкти на 2021 рік, які стосуються розвитку молодіжного середовища Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.